Laagrid

Prindi

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi linnalaagrid võtavad tooni teatrist ja muusikast. Loovale tegevusele keskenduvate laagrite lõpuks valmib vanematele ette näitamiseks meeleolukas esinemiskava. 

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 6 44 21 32

Laagritesse registreerimise avamisest teavitame kõigepealt oma uudiskirjas (liituda saab siin). Kui soovite kindlasti kursis olla meie laagritegevustega, siis liituge meie uudiskirja saajate ringiga. Uudiskirja kaudu tuleb teavet meie peredele mõeldud tegevuste kohta - ei pea kartma, et kirju liiga palju tuleb: saadame teateid täpselt nii tihti, kui meil tegevusi on.

 

Laagrid 2017 suvel

13.-16. juuni: Lastelaager "Kaheksa ühe hoobiga" 1.-3.klassi lastele.

Lapsed saavad nelja päeva jooksul osaleda kaheksa Tallinna vanalinnas asuva muuseumi ja keskuse tegevuses, sealhulgas Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis. Põnevas laagriprojektis osalevad Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone, Lastekirjanduse Keskus, Eesti Loodusmuuseum, NUKU teater ja muuseum, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Eesti Tervishoiumuuseum, Eesti Kunstimuuseumi Niguliste muuseum.

Lisainfo ja registreerimine Eesti Ajaloomuuseumi kodulehel SIIN.

 

19.-21.juuni: Muusikalaager

Sel suvel toimub Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis muusikateemaline linnalaager, kuhu ootame 1.-3. klassi õpilasi. Laagripäevad algavad kell 10.00 muuseumi peamajas (Müürivahe 12) ja lõppevad kell 16.00 Särevi Teatritoas (Tina 23 -13). 

Laagris uurime erinevaid pille ja muusikamasinaid ning saame teada, millest valmistati vanasti muusikariistu. Kolme laagripäeva jooksul meisterdame endale pilli ja siis ka mängime pilli, komponeerime muusikapala väntorelile, mängime muid vahvaid mänge ja natuke teeme teatrit ka. 

Päevakava:

10.00-12.00 Tegevus muuseumi peahoones (Müürivahe 12).

12.00-13.00 Lõunasöök kohvikus Oaas.

13.30-16.00 Tegevus Särevi Teatritoas (Tina 23). 

Osalustasu on 50€ lapse kohta, samast perest kahele lapsele kokku 90€. Hinnas sisalduvad muuseumi- ja teatritunnid, töötubade materjalid, soe lõuna ja suupisted kõigil kolmel päeval. Laagrisse mahub 15 last. Lisainfo: muuseumipedagoogi Anu Liho (641 8224, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ). 

Laagrisse registreerumiseks täitke vorm SIIN.

Külastusinfo

Ekspositsioon on avatud: T-P kell 10.00 - 18.00
Arhiivid on avatud: T-R kell 10.00 - 17.00
Infotelefon: +372 6 44 64 07
 
Piletite müük lõpetatakse pool tundi enne muuseumi sulgemist