1xBet ülevaade – Parim kihlveokontor Eestis?

1xbet ülevaade - parim kihlveokontor jalgpalli jaoks

Juba sellest ajast alates kui ma olin väike, umbes 5 või 6 aastat vana, meeldib mulle jalgpall. Olen alata jälginud igasuguseid jalgpalliliigasid nii Eestis kui välismaal. Ajal, mil ma hakkasin jälgima Champions League’i, olin ma fännina müüdud FC Barcelonale. Olenemata ka sellest, et olen Barcelona fänn, meeldib mulle jalgpall kui spordiala- olen alati jälgimas erinevaid liigasid kogu maailmas. Lemmikliigadest on mul kindlasti Champions League Euroopast, La Liga Hispaaniast ja vahel vaatan ka Lõuna-Ameerikas toimuvaid mänge.

Ajal, kui hakkasin huvi tundma raha teenimisest, leidsin, et saan oma suurepärased teadmised jalgpalliklubidest ja liigadest enda kasuks pöörata ning sellega väga lihtsalt raha endale teenima hakata. Olen eelnevalt panuseid teinud igasugustes kihlveokontorites. Kuid kui ma leidsin 1XBet’i, siis ma ei ole ühegi teise peale enam mõelnudki, sest jalgpalliga ja panustamisega seoses olen kõik sealt leidnud! 

Mis on 1XBet?

1xBet on interneti kihlveokontor ja kasiino, kus saad mängida klassikalisi kasiino mänge ja teha panuseid. Spordialadele lisaks saad teha ka panuseid TV-mängudele ja e-spordialadele. 1XBet on maailmakuulsaks saanud just oma kihlveokontori poolest, mida nad pakuvad neljakümnes erinevas keeles ja riigis. Viimastel aastatel on 1XBet läbi kogenud suurekujulise laienemise, pärast mida on nad hakanud pakkuma ka kasiinomängusid ning võtma maksetena vastu erinevaid krüptovaluutasid. Lisaks on 1XBetil pakkuda spetsiaalselt väljatöötatud programmi arvuti ja telefoni jaoks, mille sa saad alla laadida ja sellega oma mängimist hõlpsamaks muuta.

Kui sa ei ole veel tutvunud 1Xbet kihlveokontori ja kasiinoga, siis oled justkui õnnesärgis sündinud, sest neil on sulle pakkuda 2 vapustavat tutvumisboonust! Nimelt esimese boonusega on sul võimalus saada 100 Eurot boonust, ning teise boonusega võid saada endale kokku koguni 1500 Eurot ja veel 150 tasuta spinni kasiinos! Boonuse summasid saad kasutada nii panustamisel kui ka kasiinos.

Rubriike, kus saad hakata oma värskelt omandatud boonust kulutama, on 1Xbet’is pakkuda mitmeid- spordipanused, live panused, kasiino, live kasiino, pokker ja ka veel mõningad teised. Märkimisväärne 1XBet’i juures on veel, et tegu on kihlveokontoriga, mis on ametlik partner näiteks maailmakuulsale jalgpalliklubile FC Barcelona, Brasiilia A Seeria liiga ning Hispaania La Liga ametlik partner! 

Selleks, et saaksid hea ülevaate 1XBet kasiinost juba praegu, lisasin siia alla tabeli plussidest ja miinustest.

PlussidMiinused
  • Rohkem kui 1000 erinevat võimalust panustada iga päev
  • Mängud parimatelt tootjatelt
  • Võimalus mängida krüptorahaga
  • 117 maksevõimalust
  • +40 erinevat keelt veebilehel
  • Puuduvad 

1xBet boonused ja kampaaniad

Üks ala veel, milles 1XBet päris hästi särab, on boonused ja kampaaniad, sest neil on alati rohkem ja paremaid pakkumisi, kui seda on teistes traditsioonilistemas kihlveokontorites. 1XBet pakub enamasti boonuste näol alati mitmeid võimalusi kõikidele klientidele, mille nõuete täitmised on alati lõbusad ja lihtsad.

Nagu ka eelnevalt mainitud, on 1XBet platvormil hetkel sulle pakkuda liitumisboonust, kus võidad 100% boonust kuni 100 Eurose sissemaksega. See tähendab, et kui sa oled nendega liitumas ja teed näiteks 100 Eurose sissemakse, saad sa juba mängida 200 Euro eest! Kõlab päris hea diilina, mille mina kindlasti võtaksin vastu, kui ma oleks seal mängimist alles alustamas.

Teine tervituspakett annab sulle koguni kuni 1500 Eurot + 150 tasuta spinni! Selleks, et teine tervituspakett oma põue pista, tuleb sul lihtsalt registreerida boonusele 1XBet kodulehel ja teha mõningad sissemaksed. Nimelt esimese sissemaksega saad 100% boonust ja 30 tasuta spinni, teise sissemaksega 50% boonust ja 35 tasuta spinni, kolmandaga 25% ja 40 tasuta spinni ning viimase sissemaksega 25% boonust ja 45 tasuta spinni! See on lihtsalt ideaalne võimalus raha teenimiseks ja samal ajal slottidega mängimiseks.

1XBet’ist võid sa iga päev kohata võimalust võita suurimaid summasid päeva parimate pakkumistega. Seda kutsutakse Päevamänguks ja on avatud kõikidele osalejatele. Kõikidele tulemustele, mis on saadud päevamängust pakub 1XBet kõrgendatud võidukoefitsente. Ma kasutan päris tihti päevapause võimalust ning see tasub alati enda ära.

Samuti on minul esmakordne nähe see, et sul on veel mängides võimalus saada Cashback’i 1XBet kasiinos lojaalsusprogrammiga ja oma panuste eest, mis oled teinud igal nädalal. Näiteks on sul võimalik saada kõikidelt panustelt tagasi saada 0,18%.

Lisaks nendele boonustele ja kampaaniatele, mis ma juba nimetasin, on 1XBet’is neid rohkemgi veel ja võid neid leida igal ajal ning mitmes erinevas kategoorias. Seega tasub alati järgi vaadata! 

1xBet panused ja mänguvalik

1XBet on kihlveokontor, kus leidub ka tavakasiino mänge ja laudasid, et sa saaksid oma õnne panustades ja mängides panna proovile ühes kohas. Spordialasid panustamise jaoks on 1XBet’is kuhjaga ja ka kasiino mänge sama palju, enam kui 1000.

1XBet kihlveokontoris on sul võimalik panustada väga paljudele erinevatele spordialadele, kus on igapäevaselt esindatud rohkem kui 1000 spordisündmust. Spordialadest on seal esindatud jalgpall, tennis, korvpall, võrkpall, poks, kergejõustik ja paljud teised. Panustamist saad sa teha üksikpanuste, kombopanuste, süsteempanuste ja ahelpanuste näol, mis annavad sulle ideaalse valiku teha ennustusi nii nagu sa ise soovid. Lisaks on olemas live panused, kus saad teha panuseid 24 tundi ööpäevas. Live panuste näol saad sa kihla vedada sündmustele- nurgalöökidele, kollastele kaartidele jpt.

1XBet kasiino on võrdlemisi uus, kuid ei ole sealt midagi puudu ega jää valiku poolest alla teistele kasiinodele. See tähendab, et kasiinos on nad läinud tootjatega all-inn’i. Seega võid kohata mänge tootjate poolt nagu  Amatic Industries, Betgames, Concept Gaming, Endorphina, Enet, Ezugi, GameART, Golden-Race, Greentube, Igrosoft, Microgaming, NetEnt, Novomatic, Parlay Games, Play’n GO, Tom Horn, Topgame ja XPG.

1XBet live kasiino avarustest võid sa leida kõike klassikalisi mänge, mida sinu hing võib ihaldada- blackjack, rulett, baccarat, jackpot ja pokker. Live mänge pakuvad samad, eelnevalt nimetatud, mängude loojad. Erinevaid mänge võid sa leida enamjaolt inglise keeles, kuid on olemas mõned ka vene keeles.

1xBet sisse- ja väljamaksed

Üks nurk, kust 1XBet veel eriti hästi silma paistab on nende võimalused sisse- ja väljamaksete osas. Seda just sellepärast, et võimalused on väga suured, olenemata kus riigis sa elad ning millist pangakontot sa omad, mingi meetodi leiad sa kindlasti. Artikli kirjutamise hetkel on neil pakkuda 117 erinevat meetodit, millest 25 on ainuüksi juba krüptovaluutaga. Enim levinumatest saad sa kasutada näiteks pangakaarte ja mitmeid e-rahakotte, mis osutuvad ka kõige kiiremateks ja soodsamateks variantideks. Sissemaksu miinimum summaks on 1 Euro ja ajakulu praktiliselt puudub, sest raha ilmub sinu kontole hetkel, mil oled sissemakse teinud. Väljamakse puhul on miinimumiks 1.50 Eurot ning ajakulu sõltub väljamakse tüübist, kuid näiteks e-rahakotiga mängides kulub vähem kui tund. 1XBet’is on ühed väiksemad miinimumsummad sisse- ja väljamaksetel, mis ma veel kuskil näinud olen.

1xBet klienditugi

Klienditoe võimalused on ka võrratud 1XBet’is, sest kontakti saad võtta nendega kolmel erineval viisil- telefoniga helistades ööpäevaringsele numbrile +44 127 325-69-87, online klienditeenindajaga live chat’i teel ja veel e-maili teel saates kirja aadressile info-en@1xbet-team.com. Kui oled helistamas neile, pea meeles, et kontor asub Inglismaal, seega võib lisatasusid juurde tulla. Korduma kippuvate küsimuste nurka ei ole 1XBet’is eraldi välja toodud, kuid kontakteerumise võimalused peaksid selle püüdmise kindlasti korvama.

Liitu Meie VIP Listiga​

Saadame Sulle koheselt praegused parimad kasiino boonused ja tasuta spinnide võimalused. Lisaks sellele kuuled ka parimatest kampaaniatest esimesena.

Vaata ka teisi postitusi:

Liitu meie VIP listiga

Saad tasuta ligi parimatele kasiino boonustele, tasuta spinne ning ka panustamisstrateegiaid ja muid õpetusi!

interneti kasiino boonused ja tasuta spinnid