Coolbet ülevaade ja tasuta boonused

coolbet arvustus ja boonused

Internetiavarused on täis mitmed interneti kasiinosid. Enamus interneti kasiinod, mis võimaldavad sul eesti keeles mängida ja eesti keeles suhelda, ei olegi tegelikult pärit Eestist.

Üldiselt, kui teed natuke rohkem uurimistööd, siis võid sa leida, et firmat omab mõni Sinu jaoks suvaline välismaa ettevõte. Siiani olen enamikel juhtudel märganud, et need ettevõtted on pärit Maltalt. Coolbeti puhul on tegu 100% Eestist pärit kasiinoga, mis on eestlaste poolt loodud ning kollektiivselt on neil kogemust kasiino tööstuses üle 90ne aasta! 

Mis on Coolbet kasiino?

Nimi juba ütleb selle kasiino kohta kõik- tegu on tõsiselt laheda kasiinoga, kus saad panustamiselamust ja kasiinomelu korraga kogeda. 

Coolbet saab juurde veel tõsiselt laheduse punkte oma väga ilusa veebilehe väljanägemise eest, boonuste eest, mis nad sulle esimesel liitumisel pakuvad, oma regulaarsete kampaaniate tõttu ning oma mänguderohke valiku pärast! Pakkuda on neil kuulsate tootjate poolt mänge- NetEnt ja Microgaming. Ei puudu ka sellest kasiinost lauamängud, kus saad õnne proovida ega ka panustamisvõimalused, kus saad enda lemmiktiimile kaasa eldada!

Liitumisboonusega annab Coolbet sul valida, millist boonust sa endale ihaldad kasiinos, selle sa ka saad. 

Esimene boonus mille seast sa valida saad on kui maksad 10 eurot sissemaksuna, saad endale mängimiseks 60 eurot. 

Valides teise valiku, saad sa kuni 150 eurose sissemaksega 100% boonust ning veel 50 tasuta spinni mängimiseks Super Flip slotis! See valik kõlab lummavalt ja väga kutsuvalt. Mina isiklikult valisin teise boonuse, kuid kui soovid alustada väiksema summaga, on esimene ka väga hea.

Hea on veel see, et tasuta spinnidega võidetud summadel puuduvad igasugused läbimängimisnõuded!

Samuti on Coolbeti spordinurgas tervituseks pakkuda sulle vägagi sarnane valik. Nimelt saad sa valida, kas soovid saada 100% boonust kuni 150 eurose sissemakse pealt, või 10 eurose sissemaksega 50 eurot endale panustamiseks Coolbet spordiennustustes.

Eestlased on loonud omaenda kätega selle imelise Coolbet online kasiino ja on ka välja arendanud neil kasutusel oleva spordiennustuse tarkvara. Samuti võitis Coolbet ka juba sellel aastal, 2020, auhinna parima spordiennustuste toote eest mobiilis ja seda juba teist aastat järjest! Sellist väidet ei saa enamus online kasiinod enda kohta küll öelda. See juba tõestab, kuidas Coolbet erineb teistest.

Kiireks ülevaateks Coolbeti kasiinost võid pilgu peale visata plusside ja miinuste tabelile:

PlussidMiinused
 • Eestlaste poolt loodud
 • Kiired sisse- ja väljamaksed
 • Pidev klienditoe ühendus
 • Live panused
 • Veebileht on väga reageeriv arvutis ja teistes seadmetes
 • Ei leia ühtegi viga 🙂

Coolbeti boonused ja kampaaniad

Coolbetis võid sa igal hetkel leida mingi laheda kampaania või boonuse, mis võib väga lihtsalt sinu rahakoti panna rohkem kaaluma. Igas rubriigis on alati käimas erinevad võitmisvõimalused, kus on auhindadeks raha, spinnid või muud boonused.

Hetkel, aprillikuus, võid sa näiteks osaleda kampaanias, kus auhinnaks on 50 000 euro väärtuses Fish Party pileteid. Osalemiseks tuleb sul ainult mängida cash game’i või osaleda pokkeri turniiridel.

Slottidega mängides võid osa võtta iganädalasel 30 000 euro suurusest kampaaniast, kus jagatakse võiduks välja 4,500 eurot lausa iga päev! Selleks, et osa võtta sellest turniirist tuleb sul saada ühe spinniga kõige suurem võidukordaja ühes kvalifitseeruvas mängus. Nende mängude hulgas on näiteks tuntud Aztec Bonanza, Wolf Gold ja ka Buffalo King.

Kuna mulle meeldib päris palju pokkerit mängida (eriti Texas Hold’Emi) ja mul on sõpru kellega ma palju koos mängin, saan ma teha seda väga lihtsalt Coolbet kasiinos. Hiljuti avastasin, et selles kasiinos saab luua oma enda pokkeriturniiri! Võin sulle kiirelt ka seletada, kuidas see käib. Nimelt tuleb sul kirjutada e-mail aadressile pokker@coolbet.com.

Selles e-mailis tuleb sul mainida järgmised punktid:

 • Turniiri nimi
 • Turniiri kirjeldus
 • Kellaaeg ja kuupäev
 • Hilise registreerimise aeg
 • Sisseostu suma
 • Rebuy võimalus (jah/ei)
 • Algstäkk
 • Levelite ajad
 • Turniiri parool

Vastuse peaksid saama mõne tunniga. Nii lihtne ongi üles seada enda oma pokkeriturniiri Coolbeti keskkonnas.

Milline on mängude valik Coolbetis?

Mängude valik on selles kasiinos rikkalik ja ütlen kohe ära – on mille vahel valida!

Kui oled otsimas lahedat kasiinoelamust, mida sa saad ka nautida mobiilis mängides, siis ei pea sa kaugemalt otsima, sest Coolbetist sa midagi lahedamat ei leia! 

Lihtsalt sisesta veebiaadress oma veebilehitsejasse (või kliki siia) ükskõik milliselt seadelt ja saad mängimist jätkata. Minul teeb see elu küll lihtsaks, kui olen arvutist kaugel ja soovin mängida näiteks sõbra juures või taksos olles.

Panustamine Coolbetis on väga hea, sest Coolbet pakub valikut teha panuseid reaalajas ja ka tavapanuseid. Reaalajas panustamine tuleb eriti kasusks näiteks jalgpallis või korvpallis, kus võid kohandada ja reageerida koheselt, kui olukord mängus muutub drastiliselt. Samuti võid sa teha ka panuseid sündmustele. Näiteks ma tegin viimati oma võitva panuse jalgpallis panustades mängijale, kes teeb järgmise värava. Kokku võid sa kohata üle kahekümne erineva spordiala, millele saad sa panuseid teha ja kaasa elada nagu tõeline fänn!

Coolbetis on slottide valik vägagi suur, ning nagu ka enne mainisin, leidub siin palju mänge, mida pakuvad parimad tegijad. Populaarsemate mängude poolest on neil pakkuda näiteks Dragonz, Fairytale Legends: Little Red Riding Hood, Motorhead, Lost Vegas ja Mega Moolah. Mõnes mängus võib peaauhind olla koguni 5 miljonit eurot! Kes seda ei tahaks endale võita? Lisaks slottidele leidub ka mitmeid lauamänge, mille hulgas on kõik klassikud esindatud – rulett, pokker ja blackjack.

Pokker Coolbetis pakub sulle võimalust mängida kas veebilehitsejas või programmiga, mis võid endale alla tõmmata. Pokkeri laudu on kokku 7 ja mängud on järgmised: Texas Hold’Em, Omaha, Omaha High/Low (Omaha 8-or-better), 7-Card Stud, 5-Card Stud, 5-Card Draw ja Razz. 

See tähendab, et ka kõige nõudlikum pokkerimängija leiab endale midagi head. Kui oled alles alustamas oma pokkeri karjääri, siis võid leida ka selgitusi erinevate pokkeri terminite kohta. Mängukaaslasi leiad Coolbeti pokkeri nurgast 24/7!

Live kasiinos mängides Coolbetis olen ma kohanud nime Evolution Gaming, mis on samuti väga kuulus kasiino tööstuses. Evolution Gaming on kuulsaks saanud selle poolest, et nad loovad hulgi stiilseid ja pilkupüüdvaid mänge. Live kasiino on viimati Coolbetis väga palju populaarsust püüdnud. Mängimiseks on neil sulle pakkuda erinevaid rulettiliike, blackjacki ja ka teisi, mis on ühendatud teiste päris mängijatega reaalajas ja ka professionaalselt treenitud diileritega.

Coolbeti sisse- ja väljamaksed

Coolbet kasiino on veel nii lahe, et seal saad sa kasutada sisse- ja väljamakseteks koguni seitset erinevat maksmise meetodit!

Selleks, et sa saaksid teha kõik oma sissemaksed võimalikult lihtsalt ja sujuvalt, saad sa valida pangaülekannete vahel (kas Swedbank, SEB, või LHV), kaardimaksete (Visa või Mastercard), Trustly pangaülekande või e-rahakottide (Skrill või Neteller) vahel, kus kõikidel juhtudel on maksed kohesed. Enamike variantide puhul saad sa teha sissemakse miinimum summaga 2 eurot, välja arvatud e-rahakotiga, kus miinimumiks määratud 10 eurot.

Lihtsamaks ülevaateks sissemaksetest lisan siia alla ka tabeli.

MeetodMakseviisTeenustasuMiinimum SummaKiirus
SwedbankPangaülekannePuudub2 eurotKohene
SEBPangaülekannePuudub2 eurotKohene
LHVPangaülekannePuudub2 eurotKohene
Visa/MastercardKaardimaksePuudub2 eurotKohene
TrustlyPangaülekannePuudub2 eurotKohene
SkrillE-rahakottPuudub10 eurotKohene
NetellerE-rahakottPuudub10 eurotKohene

Väljamaksete puhul on Coolbeti kasiino sama hästi toimiv kui sissemaksetega. Lihtsalt ajakulu on natuke suurem, sest tuleb läbida protsesse, mis on seadusega ette määratud. Kõige kiiremateks väljamakseteks soovitan sul kasutada e-rahakotte (Skrill või Neteller). Teiste meetoditega kulub rohkem aega. Üks tööpäev, kui kasutad pangaülekandeid (Swedbank, SEB, LHV ja Trustly) ning maksetega kaardile (Visa või Mastercard) võib kuluda koguni 1 kuni 3 tööpäeva. Kõikidele väljamaksetele on määratud miinimumiks 10 eurot.

Paremaks ülevaateks lisan ka väljamaksetest tabeli:

MeetodMakseviisTeenustasuMiinimum SummaKiirus
Visa/MastercardMakse kaardilePuudub10 eurot1-3 tööpäeva
TrustlyPangaülekannePuudub10 eurot1 tööpäev
SkrillE-rahakottPuudub10 eurotKohene
NetellerE-rahakottPuudub10 eurotKohene
PankPangaülekannePuudub10 eurot1 tööpäev

Coolbet klienditugi

Nagu ka igas kaasaegses online kasiinos, on Coolbet kasiinos pakkuda erinevaid võimalusi kontakteerumiseks klienditoega – valida on kas live chati või e-posti vahel aadressile klienditugi@coolbet.com. 

Klienditugi saab sulle vastata eesti keeles esmaspäevast reedeni ning kellaaegadel 09:00 kuni 17:00. Inglise keelne klienditugi on aga avatud natukene hilisemate tundideni ja töötab ka nädalavahetusel, ehk esmaspäevast pühapäevani, kellaaegadel 09:00 kuni 02:00.

Samuti on neil klienditoe leheküljel välja toodud ajapikkus, mis kulub sul ootamiseks, et saada vastus. Artikli kirjutamise hetkel on näiteks välja toodud live chati kohta, järjekorras tuleb sul oodata ainult 15 sekundit! See on kiire!

Lisaks ei lähe e-mailile vastamisega kaua aega, märgitud ajakulu on keskmiselt ainult 2 tundi.

Kui sul veab, võid ka vastuse leida oma küsimustele KKK rubriigist, kus vastatakse küsimustele maksete, spordi, kasiino, pokkeri, boonuste ja ka konto kinnitamise valdkonnas. Toon siin ka välja mõned populaarsemad küsimused Coolbeti kodulehelt:

Milliseid valuutasid saab Coolbet kasiinos kasutada?

Coolbet kasiino pakub sulle võimalust avada omale konto kasutades NOK, SEK, USD ja EUR valuutasid.

Minu konto andmed ei ole õiged, kuidas ma neid muuta saan?

Kahjuks ei saa sa ise oma andmeid muuta, kui oled avastanud, et need ei ole õiged. Sellisel juhul tuleb sul ühendust võtta Coolbeti klienditoega kas e-maili või live chat’i teel.

Kas on võimalik oma panust tühistada, kui ma tegin panustamisel vea?

Kahjuks, kui oled oma panuse kinnitanud, ei saa seda enam tühistada. Vea vältimiseks alati kontrolli oma panuseid enne vajutamist nupule “Panusta“.

Kuidas ma saan kindel olla, et teie kasiino mängud on ausad?

Coolbet pakub ainult mänge parimatelt tootjatelt: Yggdrasil, Evolution Gaming, Play n Go, Microgaming ja NetEnt. Kõik need on ühed suurimad ja usaldusväärsemad kasiino tarkvara pakkujad ning kõik mängud kasutavad Random Number Generator süsteemi, kus süsteem loob juhuslikke numbreid nii tasuta kui pärisraha mängudes.

Kas ma tohin avada mitu erinevat kontot? 

Kahjuks vastavalt Coolbeti reeglitele ei ole lubatud ühelgi mängijad avada rohkem kontosid kui üks.

Turvalisus Coolbetis mängides

Coolbet on ametlikult osa StayCool OÜ firmast, kellel on olemas hasartmängulitsentsid, mille on väljastanud Eesti Maksu- ja Tolliamet, selleks, et nende tegevus oleks legaalne ja sa saaksid ennast turvaliselt tunda selles lahedas kasiinos mängides.

Lisaks, nagu ma eelnevalt mainisin, teeb Coolbet koostööd kõige suuremate nimedega online kasiino tarkvara tööstuses, kelle turvalisus on ametlikult kontrollitud, katsetatud ja heaks kiidetud kolmandata osapoolte poolt. Mainimata, et kõik maksed ja maksete andmed on krüpteeritud parimate standardite järgi, sest Coolbet teeb maksetel ka koostööd suurimate nimedega online maksete valdkonnas maailmas ja pankadega Eestis.

Seega võid sa ennast Coolbet kasiinos mängides lõdvaks lasta!

Coolbet – Jah/Ei?

Ausalt öeldes, on Coolbet minu arvamuse järgi kõige parem ja lahedam eestikeelne online kasiino, kus ma veel mänginud olen. Mind püüdis esmapilgul selle kasiino juures see fakt, et loojad ja omanikud on eestlased, sest omasid tuleb toetada. 

Pannes selle fakti kõrvale, mind võlus ka selle kasiino disain, lihtsus navigeerimisel ja ka see, et kõik minu lemmik mängud ja rubriigid on selles kasiinos esindatud.

Seega ma soovitan sul kohe kindlasti Coolbetis mängida, olen kindel, et sullegi saab Coolbet lemmikkasiinoks!

Liitu Meie VIP Listiga​

Saadame Sulle koheselt praegused parimad kasiino boonused ja tasuta spinnide võimalused. Lisaks sellele kuuled ka parimatest kampaaniatest esimesena.

Vaata ka teisi postitusi:

Liitu meie VIP listiga

Saad tasuta ligi parimatele kasiino boonustele, tasuta spinne ning ka panustamisstrateegiaid ja muid õpetusi!

interneti kasiino boonused ja tasuta spinnid