Kingswin kasiino ülevaade ja boonused – Kuningate vääriline lojaalsusprogramm!

Kingswin kasiino ülevaade ja boonused

Millal oli viimati, kui sa tundsid ennast kuningana? Millal oli viimati, kui sa seda tundsid kasiinos mängides?

Ilmselt oli see siis, kui pistsid taskusse suure hunniku raha, oli see kas online kasiinos või isiklikult kohal olles. Kuigi sa võitsid suure summa jäi mulje, et kasiino kohtleb sind rohkem kui varast, sest oled justkui neid üle kavaldamas ja röövimas. Seda just sellepärast, et enamus kasiinod ei näe sind, kui väärtuslikku klienti, vaid näevad kuidas nende raha sinuga ”uksest” välja astub.

Kingswin kasiino selle poolest täiesti erinev, nemad kohtlevad sind, kui kuningat, sest nemad teavad milline on nende külastajate tõeline väärtus. Nemad tahavad, et sa tunneksid ennast nende seltsis mugavalt ning pakuvad sulle boonuseid igal sammul. Lõpptulemusena võidki saada selle kasiino kuningaks!

Mis on Kingswin kasiino?

Kingswin kasiino puhul on tegu väga omanäolise online kasiinoga selle poolest, et nad on loonud väga huvitava temaatika ja stiili. Nimelt nende kodulehekülje vaadates võid märgata, et seal mängides oled ja saad justkui Kuningaks. 

See vastab tõele, sest ka mängukogemusega on nad vaeva näinud – loonud spektakulaarse lojaalsusprogrammi, kus iga erineva tasemega pistad endale kotti auhindasid, mis ajavad suu vett jooksma. Parimateks boonus auhindadeks on reis Los Angelesi ja uhiuus Mercedes-Benz! 

Lisaks liitumisel on neil veel imeline boonuspakett, kust võidad oma esimese viie sissemaksu pealt juurde kuni 555 eurot ja kokku 155 tasuta spinni! Näiteks juba esimese sissemaksega annab sulle Kingswin kasiino 100% juurde kuni 100 eurose sissemakse pealt ning saad lisaks 55 tasuta spinni.

Ilmselgelt on tegu platvormiga, kus peetakse sind, kui klienti, alati silmas ja koheldakse kui Kuningat.

Andmaks sulle kiire ülevaate olen lisanud siia kokkuvõtte Kingswin kasiino plusside ja miinuste näol.

PlussidMiinused
  • Ihaldusväärsed boonused ja auhinnad
  • Huvitav lojaalsusprogramm
  • Cashback võimalused
  • Bitcoinidega sisse-ja väljamaksed
  • Mängimiskoht kuningatele
  • Keskmised läbimängimise nõuded
  • Tuleb arvestada sisse- ja väljamakse limiitidega

Ilmselgelt on näha, et Kingswin kasiino kaldub rohkem plusside poole, kui miinuste. Eeliseid on neil palju ja need on veenvad.

Kingswin kasiino boonused 

Nüüd selgitan sulle natuke lähemalt selle kuningriigi tasemete süsteemi ning toon välja ka boonused.

Nende veebilehel võid kohata mitmeid erinevaid boonuseid: boonused sissemaksetel, ilma sissemakseta boonused, tasuta spinnid, cashback, reload boonused ja ihaldusväärsed kingitused Kingswin kasiino poolt.

5 tasemeline lojaalsusprogramm näeb välja järgmiselt:

1. Sepp:

Alguspunt Kingswin kasiino kuningriigis on kõikidel tase nimega ”Sepp”, mis antakse iga uue konto loojale automaatselt. Samuti kaasneb ka võimalus ihaldusväärse tervitusboonuse paketti saamiseks!

Kohe esimese sissemaksega saad sa 100% (kuni 100 euroni) boonuse pluss 55 tasuta spinni! Järgmise 4 sissemakse pealt saad boonuseid 455 euro väärtuses ja lisaks 100 tasuta spinni.

See on alles algus kõikidele võrratutele boonustele, mida Kingswin kasiino sulle pakub.. Vaatame, mis nad toovad välja järgmise tasemega.

2. Relvakandja:

Relvakandja tasemele jõuad väga lihtsalt – pead tegema algust päris raha mängudega. See näitab, et oled lojaalne Kuningale ning preemiaks saad cashbacki alates 3% nädalas!

3. Sõdalane:

Kuid oled aktiivne mängija, siis sind ristib kuningas tasemele “Sõdalane“, mis võimaldab sulle saada veelgi magusamaid preemiaid! Sõdalase tase on jagatud aga kolme erinevasse etappi, kus ootavad erinevad preemiad.

Etapp 1 – 3% cashback’i ja lisakingitus kasiino poolt

Etapp 2 – 5% cashback’i – juhul kui kaotad, makstakse tagasi lisaks eelnevale lisaks +2%

Etapp 3 – 5% cashback’i ja reload boonus summas kuni 100 eurot!

4. Rüütel:

Selle tasemeni jõuavad ainult kõige vapramad, lojaalsemad ja usaldusväärsemad Sõdalased! 

Jõudes sellele tasemele on ka järgnev jagatud kolme erinevasse etappi. Iga erineva etapi läbimisel saad veelgi paremate preemiate omanikuks.

Etapp 1 – 5% cashback’i ja reload boonus kuni 150 euro ulatuses

Etapp 2 – iPhone, 5% cashback’i ja reload boonust summaga 200 eurot

Etapp 3 – iPad, 8% cashback’i + 3% lisaks ja reload boonust summaga 250 eurot!

5. Kuningas:

Kuningate tase – tase, mida kõik Kingswin kasiino mängijad taga ajavad ning ihaldavad. 

Sellel tasemel on sul kõige suuremad ja kasulikumad boonused, mis Kingswin sulle pakkuda võib. Jõudes siia, tähendab, et sul on piisavalt oskust ja kogemust kuningriigi juhtimiseks. 

Samuti on see jagatud kolme etappi, iga etapp on parem, kui eelnev!

Etapp 1 – TV/Macbook, 8% cashback’i ja reload boonust summaga 300 eurot

Etapp 2 – Reis Los Angeles’i, 8% cashback’i ja reloadi kuni 400 eurot

Etapp 3 – Mercedes, maksimaalne 10% cashback  (+2%) ja maksimaalne reload boonus summaga 500 Eurot!

Arvestades kõiki boonuseid, mis sind ootavad erinevatel tasemetel, on sul põhjust kindlasti mängimiseks ja pürgimiseks suurematele tasemetele. 

Kas sa oled näinud kuskil online kasiinos pakkumist, kus võid võita boonuseks reisi Los Angeles’i ja Mercedes Benz’i? Mina igatahes nii head pakkumist veel kuskilt leidnud ei ole (vähemalt nii leebete tingimustega).

Kingswin kasiino kampaaniad ja turniirid

Lisaks hämmastavatele boonustele ja kampaaniatele peab Kingswin pidevalt sloti turniire, mille auhindadeks on enamasti raha ning mõnikord ka esemed. Selle arvustuse kirjutamise hetkel on järgmised kampaaniad:

Tervituspakett: Sellest ma juba eelnevalt tegin juttu, kuid mainin uuesti, kui oled otsustanud kiire pilguga selle arvustuse üle vaadata.

Nimelt kampaaniaga liitumisel annab Kingswin sulle 555 euro väärtuses boonuseid, millega sa saad kohe kuningriigis mängimist alustada ning oma võitmise võimalusi suurendada.

Uued mängud neljapäeval: Auhinnaks on 20 tasuta spinni “Bamboo Rush“ slotis, milles osalemiseks tuleb sul ainult teha 20 euro suurune sissemakse, kasutada boonuskoodi BAMBOO ning seejärel saad oma tasuta spinnid, lihtne!

Lojaalsusprogramm: Sellest tegin ka juba eelnevalt juttu, kuid lühidalt kokkuvõttes on kampaania selline – Sinu kogu mängimistee on jagatud viite tasemesse, mis annab sulle võimaluse pürgida kuninga tasemele. Igal tasemel võidad väga magusaid auhindasid. Viimasele, ehk kuninga tasemele jõudes võidad endale uhiuue auto!

VIP programm: Saa VIP kliendiks: võta omale Mercedes-Benz, kus on kirjeldatud, et kuningat ootab esmaklassiline klienditugi ja uhiuus auto.

Viimaks on tegu turniiriga, mis kannab nime „Anna gaasi ja too auhinnad koju!“, kus tuleb näidata teistele koht kätte ning olla finišis esimene. Nimelt tuleb leida sookolli impeeriumi peidetud aare, mängides OGRE alamkategooria alt mänge. Auhinnafondiks on 2000 tasuta spinni ning esimesed 20 mängijat on võidukad.

Kingswin kasiino mängud

Selle kuningriigi teemalises online kasiinos võid leida mänge nagu Microgaming, Betsoft Gaming NextGen, Habanero, Ezugi, Endrophina ja BGaming tootjatelt. Kodulehel on nad veel kirjutanud, et lähitulevikus lisanduvad nende mänguvalikusse ka teiste pakkujate poolt. Mängu kategooriate poolest pakub Kingswin, nagu ka enamus Eesti online kasiinosid, slotte, lauamänge ja võimalust mängida live kasiinos.

Slotid

Kingswin on huvitav ka slottide valiku osas, kuna kasiino teeb koostööd väga paljude tuntud nimedega, kes pakuvad häid ja kvaliteetseid mänge. Kahju on muidugi, et nad ei paku mängimiseks Net Entertainmenti slotikaid, kuid sellegi poolest on neil konkurentsivõimelisi mänge.

Mänguportaalis saad sa filtreerida mänge väga lihtsalt ja mugavalt, mis avaldab sulle võimaluse otsida oma lemmik mänge tootjate järgi. Slottide valik on suur, mille hulgast võid leida klassikalisi slotikaid, kui ka omapäraseid variante. Kingswin pakub ka osaliselt idamaised mänge nagu Win Sum Dim Sum, Wasabi San või Sushi. Klassikalistest mängudest võid leida aga Lucky Lady’s Cover ja Clash of Kingdoms.

Jackpot mängud

Kui sulle meeldivad jackpotid, siis on kuningas Kingswin ka sind meeles pidanud. 

Suuremate jackpottidega mängud leiad peamenüü alt ning sealt võid leida üle kümne mänguautomaadi, mis võivad sulle tagada kuningliku kasiinovõidu. Eriti suuri võite tahtes võid mängida näiteks Mega Moolah slotikat Microgamingu poolt. Teiste tuntumate jackpotide poolest on neil veel Fruit Fiesta, Tunzamunn, Treasure Nile ja King Cashalot. Pea meeles, et see mänge tuleb neil alati juurde ning see on ainult osa kõikidest mängudest, mis kuningriigis saadaval hetkel on.

Lauamängud

Kingswin kuningriigis võid kohata ka lauamänge, mida kahjuks ei ole võimalik leida peamenüüst oma kategooria alt, kuid nende leidmine ei ole raske. Selleks, et leida oma lauamäng, sisesta otsingusse eelistatud mängu nimi ja võidki ta leida. 

Ruleti jaoks leidub vähemalt viis erinevat lauda, mille seas on Ameerika ja Euroopa versioonid. Blackjackke on omajagu rohkem, leidub neid Kingswin kasiino lehel ligi kümme erinevat. Kuningriigist ei ole puudu ka pokker, mida võid leida ka video versioonina.

Live kasiino

Kuna live kasiinod on saanud juba internetis standardiks, ei puudu see ka Kingswin kasiino puhul. Pakkuda on neil sulle kokku umbes 15 erinevat lauda, kus ootavad sind erineva sisuga mängud. 

Enimlevinutest live mängudest võid kohata ruletti, blackjacki, pokkerit, keno ja baccarat.

Sisse- ja väljamaksed

Kingswin kasiino, nagu ka enamikes online kasiinodes, saab teha koheseid sissemakseid mitmel erineval moel. 

Nad aktsepteerivad pangaülekandeid SEB internetipangast; laialdaselt levivaid krediit- ja deebetkaarte; e-rahakottidega makseid brändidelt nagu Skrill, Rapid ja Neteller; ettemaksuga kaarti Paysafecard; ning, mis mind veel eriti üllatas, et saad teha makseid ka krüptovaluuta Bitcoiniga läbi CoinsPaid platformi.

Õnneks on miinimum sissemakse limiit väike – ainult 10 eurot ning ei lisandu sellel mitte mingit teenustasu. Bitcoinidega mängides on miinimum sissemakse summa 5 mBTC ja maksimum täiesti puudub!

Lisasin ka siia alla tabeli, kust saad kiire ülevaate kõikidest sissemaksetest:

MaksemeetodSEBVisa/ Mastercard/ MaestroSkrill/ Rapid/ NetellerPaysafeCardBitcoin by CoinsPaid
TüüpInternetipankKrediitkaartE-rahakottEttemakse kaartKrüptovaluuta
TeenustasuPuudubPuudubPuudubPuudubPuudub
Sissemakse aegKoheneKoheneKoheneKoheneKohene
LimiitMin. 10 €/Max. 4,000 €Min. 10 €/Max. 4,000 €Min. 10 €/Max. 4,000 €Min. 10 €/Max. 4,000 €Min. 5 mBTC/ Max. –

Väljamaksetega on Kingswin kasiino teinud niimoodi, et miinimum summaks on 20 eurot, või 5 mBTC, ning oma raha saamiseks saad sa kasutada enamus meetodeid, mis ma eelnevalt nimetasin.

Väljamaksetele ei lisandu ühtegi teenustasu. Erinevaid väljamakse meetodeid kasutades võib väljamakse pikkuseks olla mõni tund kuni 5 päeva. Meeles tuleb pidada, et maksimum limiidiks on 1 000 eurot.

Lisasin ka siia alla tabeli, kust saad kiire ülevaate kõikidest väljamaksetest:

MaksemeetodSEBVisa/ Mastercard/ MaestroSkrill/ Rapid/ NetellerBitcoin by CoinsPaid
TüüpInternetipankKrediitkaartE-rahakottKrüptovaluuta
TeenustasuPuudubPuudubPuudubPuudub
Väljamakse aeg1-5 tööpäeva1-5 tööpäeva24 tundi0-2 tundi
LimiitMin. 20 €/Max. 1000 €Min. 20 €/ Max. 500 €Min. 20 €/ Max. 500 €Min. 5 mBTC/ Max. 5 BTC

Mina isiklikult kasutan ja soovitan kasutada e-rahakotte, mis tagavad kõige mugavama mänguelamuse Kingswin kasiino fännidele. Olenevalt hinnakõikumistest, mängin vahel ka Bitcoinidega ja ka sealpool pole ühtegi probleemi tekkinud.

Klienditugi

Küsimuste või probleemide tekkimisel saad abi küsida suhteliselt lihtsalt, nagu ka enamikes online kasiinodes, pakub Kingswin sulle tuge live chat’i ja elektroonilise posti näol. Lisaks on veel loodud lehekülg, kus on vastatud kõik enamik korduvad küsimused. Peamised teemad millele võid KKK leheküljelt vastused leida on: maksed, boonused, konto ja ka sätetega seostatavad küsimused.

Turvalisus

Kingswin tundub olevat väga turvaline kasiino portaal, mis omab tegevusluba Eestis ning mida haldab ettevõte nimega Kingswin Online. Samuti on nemad ka tegevusloa saanud Eesti Maksu- ja Tolliametilt. Arvestades ka, et Kingswin kasiino teeb koostööd maailmakuulsate mängutootjatega ning kõik maksemeetodid on tuntud ja turvalised, isegi krüpteeritud, viitab et tegu on tõsise kasiinoga, kus võid ennast vabalt ja turvaliselt tunda.

Kokkuvõte

Kingswin kasiino puhul on kindlasti tegu ühe väga huvitava ja läbimõeldud kasiinoga, milles valitseb ühtlane kuningriigi temaatika. Oma mängimise teekonnal võid sa saada lausa selle kasiino kuningaks, mis tagab sulle kallid boonused ja auhinnad. 

Tihedad kampaaniad ja turniirid tagavad sulle võimaluse võita lisaauhindasid ning võimaluse särada. Mängude hulk on neil suur, mis tagab rahulolu ka kõige nõudlikumale ja mitmekülgsemale mängijale. 

Sisse- ja väljamaksete puhul tuleks arvestada ka limiitidega ja eriti lahe on see, et isegi saad mängida Bitcoinidega, mis on kindlasti innovatiivne lahendus selle kasiino poolt.

Lõppsõnana võin Kingwin kasiino liitumist soovitada kõikidele online kasiino huvilistele, kes otsivad midagi enamat, kui lihtsalt slottidega ja lauamängudega mängimist.

Liitu Meie VIP Listiga​

Saadame Sulle koheselt praegused parimad kasiino boonused ja tasuta spinnide võimalused. Lisaks sellele kuuled ka parimatest kampaaniatest esimesena.

Vaata ka teisi postitusi:

Liitu meie VIP listiga

Saad tasuta ligi parimatele kasiino boonustele, tasuta spinne ning ka panustamisstrateegiaid ja muid õpetusi!

interneti kasiino boonused ja tasuta spinnid