Ekskursioonid

Prindi
Lisatud 25 Juuli 2013

Muusikainstrumentide hoidla külastus

Hind 3 € inimese kohta, grupi suurus 10-30 inimest. Kestus 60 minutit

Külastus annab võimaluse näha kohta, kuhu tavaliselt ei pääse - muuseumi hoidlat. Meie muusikainstrumentide kogus on üle 800 instrumendi, sealhulgas ligikaudu 70 klaverit, 20 harmooniumit ja koduorelit, lisaks suur hulk rahvapille. 

Hoidla asub aadressil Suur-Sõjamäe 44a, Tallinn.

 

Muusikatund muuseumis

Giiditeenus 25 €, muusikaautomaatide kuulamine 7€, pilet õpilasele 2€. Kestus 60 minutit

Kutsume kõiki huvilisi üheskoos avastama eesti muusikalugu. Räägime muuseumist, muusikast, eesti pillimeistritest ja pillimeestest. Vaatame haruldasi muusikainstrumente, räägime, kuidas tekib muusika, kuidas pille kasutatakse ning millised legendid museaalidega kaasas käivad. Suurepärane võimalus muusikaõpetajatele muuta muusikatund eriliseks.

 

Teemaekskursioonid

25 €/grupp, pilet õpilasele 2€. Kestus 45 minutit

Klahvpillid – põhjalik ülevaade klaveri ajaloost ning Eesti klaveriehitusest. Saate oma silmaga näha muuseumi kõige vanemat klaverit ning kuulda legende muuseumi klaverite kohta. Lisaks klaverile uurime ja kuulame ka Eesti pillimeistrite valmistatud klavessiini, koduoreleid ja harmooniume.

Rahvapillid ja rahvamuusika – järjest enam koguvad populaarsust rahvapillid ja rahvamuusika. Nii saategi nimetatud programmi käigus ülevaate rahvamuusikast ning rahvapillidest. Näete millistest käepärastest vahenditest vanalajal pille valmistati, kuulete nende häält, saate teada, milleks ”vuristi” hea on ning kõige lõpuks moodustame isetegevusliku külakapelli.

 

Lisainfo ja tellimine telefonil 644 2132 või aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Kontaktandmed

Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12
10146 Tallinn
 
Info
Tel. 64 46 407
info(at)tmm.ee

Külastusinfo

Ekspositsioon on avatud: T-P kell 10.00 - 18.00
Arhiivid on avatud: T-R kell 10.00 - 17.00
Infotelefon: +372 6 44 64 07
 
Piletite müük lõpetatakse pool tundi enne muuseumi sulgemist

 

Sotsiaalmeedia

Meie kanalMeie kanal Instagram Read reviews on TripAdvisor TallinnCard