PAF Kasiino – Ülevaade (ja boonused!)

paf eesti ülevaade ja boonused

Kui sa otsid kasiinot, kus mängimine pakuks sulle põnevust, kuid samal ajal saaksid sa olla ka osa heategevusest, siis on Paf just midagi sinu jaoks. Paf on Soomes sündinud interneti kasiino ning nende eesmärgiks oli pakkuda parimat kasiinukogemust ning oma tegevusega samal ajal toetada erinevaid MTÜ-sid. Paf oli ka üks esimesi kasiinosid, kes suutis saada ainuõigused mänguautomaatide paigaldamiseks laevadesse.

Paf oli ka esimene kasiino, kes muutis hasartmängude mängimise võimalikuks ka interneti teel, luues oma interneti kasiino 3. detsembril 1999. Ära mainimist tasuks ka see, et just Paf kasiinos püstitati 2013. aasta Jaanuaris maailmarekord, milleks oli kõige suurem välja keerutatud Jackpot slotikas, mis oli 17.8 miljonit eurot ja see on tänase päevani vaid pisut väiksem, kui praeguseks püstitatud rekord.

Üks aspekt, milles Paf siiani teistest erineb on see, et Paf loob paljud enda mängud ise, mis tähendab seda, et paljusid nende pakutavaid mänge sa kuskilt mujalt ei leia.

Paf kasiino boonused

Paf on suuresti koondunud just slotikate ümber, seetõttu on ka Paf pakutud tervitusboonus just keerutuste näol välja antud. Liitudes kasiinoga saad sa kohe 25 tasuta keerutust, ilma sissemakseta, ning Paf lisab ka su esimesele sissemaksele 10 eurot juurde.

Kuid tervitusboonus ei ole ainus boonus, mida nad välja annavad. Neil on ka palju kampaaniaid ja turniire, millest kõik saavad osa võtta.

Turniirid toimuvad igapäevaselt ja nendelt on võimalik võita kuni 400 eurot. Tavaliselt toimub turniir ühele kindlale slotikale ja võitjaks osutub see, kelle keskmine välja maksete protsent 20 järjestikuse vooru vältel on parim. Turniirilt võidetud raha makstakse võitjatele automaatselt välja peale turniiri lõppu.

Kampaaniad toimuvad kindla aja perioodi jooksul, kuid kindlasti leiab igaüks endale sealt midagi, mis just talle huvi pakub.

Kampaaniate ajal on tavaliselt võimalik võita tasuta keerutusi, raha või lausa päris sõiduauto.

Pokkerisõpradele pakub Paf võimalust osaleda erinevatel sateliitidel, kus on võimalus võita pileteid Paf Live pokkeriturniiridele, mis toimuvad Tallinnas Hilton Park hotelli Olympic Park Casinos või siis pileteid Eesti online pokkeri meistrivõistlustele.

Spordiennustuste puhul on sul võimalik võita tasuta mänge tehes Jackpot ennustusi, kui sa kulutad 50 eurot, siis saad sa tagasi 6 liini x 0,5 eurot, millega on võimalik sul on järgmine kord ennustada.

Bingosõpradel on võimalik neli korda nädalas saada omale kuldne bingopilet, mis kahekordistab su rea võitu. Kuldseid pileteid võib saada ostes tavapileteid ning lootes õnnele, et mõni neist osutub “kuldseks”.

Üks asi, kuidas Paf kindlasti veel erineb teistest interneti kasiinodest on nende omapärane VIP programm, milleks on Club Paf. Club Paf liikmeks saad sa kohe peale kasutajakonto tegemist. Club Paf liikmed käivad reisidel ja muudel huvitavatel üritustel, mis ka pildistatakse üles, et sa saaksid neid hiljem meenutada.

Sellised üritused on ka hea koht tutvuda inimestega, kellel on samasugune huvi interneti kasiinode ja hasartmängude vastu nagu sul, ning sellega on kindlasti hea vestlust alustada.

Paf kasiino mänguvalik

Nende portaalis on massivne mänguvalik, kuhu Paf lisab pidevalt uusi mänge. Valikus on mänge mängutootjatelt nagu NetEnt, Play’n Go ja QuickFire, kuid lisaks nendele ka teisi maailmas kuulsaid olevaid mänge nagu näiteks: Mega Moolah, Hall of Gods, Mega Fortune Dreams, Mega Fortune ja Arabian Nights.

Suur mänguvalik tähendab kindlasti seda, et endale meelepärase mängu leidmine ei juhtu koheselt. Seetõttu annab Paf sulle võimaluse ka kõiki mänge eelnevalt tasuta proovida, et sa saaksid kätte tunnetuse ja mängu olemuse. See teeb sulle hiljem otsustamise kergemaks, et milline on see mäng, millesse sina soovid panustada.

Paf pakub ka palju slotikaid, mille vahel valida. Kõige populaarsemad Paf slotid on nende enda toodetud väike slotimängude pere Cash & Carry ja Cash & Carry Shopping Spree.

Ainulaadne on slotikate puhul see, et Paf korraldab ka ühisjackpoti mänge – nagu näiteks Anatude, SchlagerSlotten, Sällskapsresan ja Rampen Rytmikäs Riemuriihi. Ühisjackpot tähendab just seda, et iga mängija tehtud panus lisandub Jackpotile, mille hea õnne korral võid just sina endale võita.

Paf pakub muidugi ka traditsioonilisi lauamänge ning neil on olemas ka Live kasiino, kus diiler jagab sulle reaalajas kaarte või veeretab täringuid. Lauamängude valikust võid leida Blackjacki, ruletti kui ka mõned teised mängud.

Spordiennustused on ka Pafis täiesti olemas ning nende hulgast võid leida tuhandeid mänge, millele oma panus teha ning väga paljud erinevad spordialad.

Panustada on võimalik näiteks jalgpallile, korvpallile, jäähokile, tennisele, e-spordile kui ka paljudele muudele erinevatele spordialadele.

Paf laseb ka vaadata mänge, mis toimuvad otseülekandena reaalajas ning mugavalt samal lehel ka teha panuseid sellele mängule. Spordiennustuste kõrval on Paf loonud ka Fantasy Sports sektsiooni, kus sa saad valida mängu millele soovid panustada ning panna kokku oma meeskonna, just selle järgi, kuidas sa arvad, et mäng läheb ja millised mängijad tooksid sulle võidu.

Paf on üks väheseid interneti kasiinosid, mille valikus on ka erinevad õnnemängud, kraapekaardid ja bingo. Bingo puhul on kõige populaarsemaks just Bingo Variant, mille Jackpot on sageli kõvasti üle 100 000 euro. Bingo juures on olemas ka jututoad, kus on sul võimalus rääkida teiste bingotajatega. Jututubades korraldatakse ka erinevaid mänge ja viktoriine, kus on sul võimalik võita tasuta bingo pileteid ja muid põnevaid auhindu.

Paf on mõelnud ka pokkerisõprade peale. Paf pokker on tuntud ülemaailma just nende erinevate turniiride tõttu. Paf annab paljudele pokkerisõpradele võimaluse reisida ja osaleda just nendel samadel turniiridel, kus mängija võib endaga koju kaasa viia mitmeid tuhandeid eurosid. Seetõttu on Paf pokkerisõbrale väga hea koht, kus mängida, sest sinu jaoks on palju erinevaid boonuseid ja võiduvõimalusi.

Pafi veebilehel ringi vaadates võib märgata ka mängude ees olevat Paf logo, need logod on seal just seetõttu, et Paf on need mängud ise tootnud ja sinuni toonud.

Paf kasiino – kasutajasõbralikkus ja disain

Pafi diasin on loodud väga rõõmsates värvides, kuid boonuseks on ka seal juures valitud värvid, mis ei kiirga sulle ekraanilt otse näkku ega hakka ka mitmeid tunde mänge nautides sulle silmadele. Kuid kui paljudes online kasiinodes on menüüriba lehekülje ülaosas, siis Pafis on see hoopis vasaku külje peal ning mängu nautides ei jää see sulle ette.

Selleks, et sul oleks Pafis mängides kõike võimalikult kerge üles leida on kõik nende teemad kuvatud vasakul küljel menüüribas üksteise all ning ka mängude leidmine on sinu jaoks väga lihtsaks tehtud. Kui sa tead, millist mängu sa mängida soovid, siis sa saad oma valiku kirjutada otsinguribasse ning leiad selle kohe hõlpsasti ülesse.

Pafil on olemas ka mobiilirakendus, mis sarnaneb nende interneti kasiinoga. Tänu sellele võid sa nautida Pafi mänge ka pargipingil või rannas ilma nautides, kui ka poe järjekorras oodates.

Paf – klienditeenindus ja makseviisid

Paf on siiski Eestis litsentseeritud interneti kasiino vaatamata sellele, et kasiino ise asutati Ahvenamaal.

Paf on pannud väga tugevat rõhku klienditeenindusele, nende klienditeenindajad on saadaval igapäevaselt ning nad aitavad sind iga sinu küsimusega, mis sul Paf kasiinos mängides tekkida võib.

Nende lahtiolekuajad on E-R 09.00-00.00 ja L-P 10.00-18.00.

Sellel ajal vastavad nad koheselt, kui sa saadad neile oma küsimuse Live Chati vahendusel, telefonikõnedele  vastatakse nii kiirest, kui see võimalik on ja e-mailidele vastamiseks annavad nad endast parima, et vastata sulle 30 minuti jooksul. Ühtlasi on neil olemas ka korduma kippuvate küsimuste vastused, kus on välja toodud võimalikult palju küsimusi, mis sul tekkida võivad.

Sissemaksete jaoks pakub Paf mitut võimalust. Sul on võimalus Trustly vahendusel teha ülekandeid Swedbankist, SEB-st, Luminorist ja ka LHV pangast. Sa saad sissemakseks kasutada ka krediitkaarti või e-rahakotti Skrill.

Kui aga soovid oma võidud välja võtta, siis selle jaoks on sul võimalus valida, kuidas sa soovid oma võidud kätte saada, aga meeles tuleb pidada, et Paf kannab sinu võidud vaid sinu nimele registreeritud pangakontole.

Pangaülekanneteks kasutab Paf Trustly teenuseid, ehk kui sa oled eelnevalt oma sissemakse teinud just Trustly kaudu, ei pea sa enam uuesti oma andmeid sisestama vaid need on juba salvestatud. Kui sa soovid oma võitu saada e-rahakotti, siis pakuvad nad ka seda võimalust.

Väljamaksed saadab Paf koheselt välja ka õhtuti ja nädalavahetustel, kuid tavaliselt võib võidu jõudmine sinu pangakontole võtta aega 1-2 tööpäeva.

Paf ülevaate järeldus – jah/ei?

Kokkuvõtteks võib öelda, et Pafi puhul on tegemist väga sõbraliku netikasiinoga, kus paljud sellel lehel mängivad inimesed on öelnud, et nad tunnevad nagu nad kuuluksid ühte perre, kus kõik teavad kõiki. Tänu sellele võib Pafi nimetada üheks parimaks kasiinoks Euroopas.

Õnneks omab Paf litsenti ka Eestis, mis tähendab, et kõikidel Eesti kasiinosõpradel on võimalus proovida Pafi ainulaadseid mänge ning saada osa ka Club Pafi üritustest ja turniirides, mida Paf korraldab.

Ma usun, et sa leiad kindlasti omale meelepärase mängu Pafist ning ka palju teisi kasiinosõpru kellega oma muljeid ja ideid vahetada.

Liitu Meie VIP Listiga​

Saadame Sulle koheselt praegused parimad kasiino boonused ja tasuta spinnide võimalused. Lisaks sellele kuuled ka parimatest kampaaniatest esimesena.

Vaata ka teisi postitusi:

Liitu meie VIP listiga

Saad tasuta ligi parimatele kasiino boonustele, tasuta spinne ning ka panustamisstrateegiaid ja muid õpetusi!

interneti kasiino boonused ja tasuta spinnid