Lapse sünnipäev Särevi Teatritoas

Särevi Teatrituba on ainulaadne kortermuuseum, mis asub Tallinnas Kadrioru ja kesklinna piiril aadressil Tina 23-13. Korter kuulus kunagi eesti lavastajale, näitlejale ja dramatiseerijale Andres Särevile, kelle isiklikke esemeid ja raamatukogu on tänaseni võimalik muuseumis uudistada.

Lisandunud on aga kõike põnevat teatriga seonduvat – kostüüme, parukaid, butafooriat ja nukke. Sünnipäev Särevi Teatritoas sobib hästi mänguhimulisele lapsele, kes naudib koos sõpradega ümberkehastumist ja esinemist ning soovib end näitlejana proovile panna – tutvume Teatritoaga, mängime teatrimänge, teeme ise teatrit ja võimalusel esineme vanematele. 

Korter on peo vältel ainult piduliste päralt!

Sünnipäeva on oodatud pidama lapsed vanuses 6-12 eluaastat!

Meie ruumid mahutavad maksimaalselt 15 last; 
Sünnipäevapeo pikkuseks on 2,5 tundi, sünnipäev algab kas kell 11 või kell 15.
Sünnipäeva viib läbi programmijuht. Pidu algab muuseumi tutvustusega, sellele järgneb sünnipäevalavastuse ettevalmistus kostüümide valimise, lugemisproovi ja läbimänguga. Peo lõpus esitavad lapsed etenduse vanematele.
Sünnipäevaliste kasutuses on neli ruumi – Andres Särevi kabinet, saal, mängutuba ja teatri puhvet.
Peole saate tuua ise nii tordi kui ka suupisted. 
Kohapeal saate kasutada morsikannu, aluseid puuviljade vms serveerimiseks, salatikausse, lillevaase. Olemas on kohvimasin ja veekeetja. Vajadusel saate meie poolt kasutamiseks ühekordsed nõud. 
Sünnipäeva maksumus on 169€, kohapeal puudub kaardimakse võimalus.

 

SaalSaalKöögipoolTeatri puhvetSahver

Info ja broneerimine:
E-posti teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefoni teel: 6442 132
 

Särevi Teatrituba

Postiaadress:
Tina 23-13
10126 Tallinn
 
Info ja broneerimine:
Tel. 64 42 884
teatriosakond(at)tmm.ee

Sotsiaalmeedia

Meie kanalMeie kanal Instagram Read reviews on TripAdvisor TallinnCard