Unibet ülevaade ja boonused [2021]

unibet arvustus ja boonused

Kui sa otsid online kasiinot, kus saaksid nautida oma lemmik spordialasid ning samal ajal neile panustada, kuid tahaksid vahest ka mängida mõnda õnnemängu, siis on Unibet just sulle. Unibet toob aastas sinu ette üle 50 000 erineva spordiülekande ning need kõik on sinu jaoks tasuta.

Pokkerisõprade peale on siiski ka mõeldud ning Unibetis on võimalik mängida ka pokkerit ja teisi hasartmänge. Unibeti korraldatavale Unibet Openile tehakse pidevalt satelliite, mis võimaldavad sul võita pileti just sellele turniirile. Unibet Open turniiril on sul võimalus panna oma käsi proovile parimate pokkerimängijate vastu ning seal juures võita kuni 64 000 eurot.

Kuigi kõige kuulsam on Unibet just oma spordiennustuste ja pokkeri poole pealt, on tehtud super tööd ka teiste kasiinomängude poole peal – sellest juba natukene hiljem.

Sul on võimalus nautida Unibeti boonuseid ja erinevaid turniire 150 erinevas riigis, mis annab sulle võimaluse nautida Unibeti ka siis kui oled parasjagu reisil.

Unibeti Boonused

Tervitusboonuse puhul on sul valida kolme erineva võimaluse vahel.

Esimeseks neist on kasiinoboonus, kus lisatakse 100% boonust sinu esimesele sissemaksele, kuid sissemakse peab olema vähemalt 10 eurot ning 100% lisa saab vaid kuni 100 euroni. Lisaks saad sa omale 5 tasuta Starbursti spinni ning saad ka osaleda 4,000 eurose auhinnafondiga mänguautomaaride turniiril. Boonusrahal on aga läbimängimise kohustus, ehk siis saadud boonusraha tuleb vähemalt 25x mänguautomaatidel läbimängida. Ka 5 tasuta starbursti keerutuse juures võidetud raha, on liigitatud boonusraha alla.

Teiseks boonuseks on pokkeriboonus. Pokkeri puhul saad sa juba peale nende tarkvara alla laadimist osaleda 4 korda 500 eurose auhinnafondiga tervitusfreerollidel. Kuid sellele lisaks saad sa veel juurde oma esimese sissemaksega 10 eurose cash game pileti ja 200 eurot boonusraha, mis vabaneb sinu kontol osakutena. Osakute saamiseks tuleb mängida pokkerit ning osakud vabanevad tasemete kaupa.

Tasemeid on selleks 5 ning kõige viimase tasemeni jõudmiseks tuleb sul mängida vähemalt 588 euro eest. Lisaks saad sa osaleda ka teistel freerollidel, mida mängitakse igapäevaselt. Unibet lisab ka juurde 2 eurose Unibet Open sateliidi pileti, sellel turniiril mängides on sul võimalik võita endale koht Unibet Open turniiril. 10 eurose cash game pileti puhul on aga läbimängimiskohtustuseks vaadata 750 floppi, see tähendab, et enne flopi välja jagamist ei ole sa foldinud.

Kolmandaks tervitusboonuseks on aga spordiennustuse boonus. Samamoodi nagu ka kasiinoboonuse puhul, annab Unibet sulle 100% sissemakse boonuse, aga spordiemmististe puhul on see vaid 50 euro ulatuses, kuid sellele lisaks saad sa veel 10 eurose riskivaba ennustuse ning 5 Starbursti tasuta keerutust, kui laed alla Unibeti mobiilirakenduse. Kuid ka siinjuures on sul läbimängimise kohustus ning spordiennustuste juures on see 10 unikaalset ennustust.

Kõigi boonuste juures on ühiseks jooneks, aga see, et sissemakse tuleb kontole teha 30 päeva jooksul liitumisest ning selle aja sees tuleb läbi mängida ka oma boonusraha. Ühel kontol saab kasutada vaid ühte kolmest boonuspakkumist.

Sellele lisaks on Unibetil ka väga palju muid erinevaid pakkumisi ning seal juures ei ole välja jäetud mitte kedagi, sest erinevad kampaaniad on nii spodiennustustele, pokkerile, slotikatele kui ka bingole.

Unibeti Mänguvalik

Unibeti valikus on üle 400 mängu ning nende platvormilt võid leida mänge tootjatel nagu Net Entertainment, Evolution Gaming, Microgaming ja Relax. Mänge on ka tootjatelt, kes on alles alustamas oma võidukäiku, nende hulgas on Thunderkick ja Yggdrasil.

Unibeti lehelt võid leida erinevaid slotikaid, mis on olemas vaid nende platvormil, nagu näiteks Tactical Force, Troll Hunters 2, Journey to Mars ja paljud teised. Unibeti lehel on olemas ka slotikaid, mis on inspireeritud erinevatest filmidest, sarjadest ja vanematest mängudest nagu seda on näiteks King Kong, South Park ja Jurassic Park.

Unibeti lehel on olemas ka Live kasiino funktsioon, kus nagu ka kõigis teistes kasiinodes, on sul võimalik vaadata, kuidas laotakse sulle kaarte või kuidas diiler reaalajas täringuid veeretab. Seal on saadaval nii Roulette, Blackjack, kui ka Money Wheel. Kõik nende Live kasiinos olevad mängud toob sinuni Evolution Gaming, kes on Live kasiinode tootmises üks hinnatumaid stuudioid.

Mängude valikust ei saa puududa ka spordiennustus, kuna see on Unibeti nime inspiratsioon. Unibetis saad sa panustada erinevatele spordialadele nagu seda on Ameerika jalgpall, E-sport, Golf, jalgpall, korvpall, tennis ja paljud muud spordialad.

Teistest kasiinodest eristab neid aga nende võimalus panustada ka Kung Fu võrkpallile ja Trottingule. Sul on võimalus panustada ka poliitikale, mis seisneb selles, et sa saad panustada sellele, kes võidab valimised. Poliitika poole pealt on valikus erinevad riigid nagu USA, Austraalia, Taani, ning nende hulgas ka Euroopa Liidu valimised.

Mänguvalikus on olemas ka bingo. Erinevalt paljudest teistest kasiinodest, kus lojaalsusprogrammi pakutakse vaid pokkeri mängimise puhul, siis Unibetis on lojaalsusprogramm ka bingol. Lojaalsusprogrammi puhul peab taseme tõusmiseks mängima nii bingot, kui ka kõrvalmänge. Täites selle kriteeriumi on sul võimalus keerutada ratast, kus on sul võimalik võita ka Jackpot, aga kui õnn sulle ei naerata, siis ei ole mõtet selle pärast muretseda, sest iga keerutus siiski võidab midagigi, ning seal valikus on erinevaid vautšereid, millega sa saad oma lemmikmänge edasi nautida.

Unibet ei ole unustanud ka oma pokkerisõpru.

Unibetis saad pokkeri mängimiseks alla laadida nende tarkvara või siis avada mängimiseks nende veebiversiooni. Unibetil on ainulaadne pokkeritarkvara, mis eristab neid teistest parajalt. Unibetis ei salvestata infot sinu mängustiili kohta ja laudadesse paigutamine on täiesti juhuslik, ehk siis ei teki kellelgi sinu ees ebaõiglast eelist.

Sealjuures on ka ainulaadne lojaalsusprogramm, kus sa kogud autasusid erinevate ülesannete täitmise eest. Ülesandeid on neil kahte tüüpi, ning neid on võimalik täita nii rahalaudades, kui ka Sit & Go’s.

Väikesed ülesanded on näiteks koguda kätte samast mastist kaardid või saada üheks taskukaardiks poti äss.

Suuremate ülesannete puhul on vaja aga rohkem oskusi ja strateegilist mõtlemist, sest seal valikus on ülesanded, kus sa pead tõstma panust enne flop’i või jõudma flop’ini vaid ühe pildikaardiga.

Nende punktide eest on võimalik sul saada näiteks boonuspunkte, avada uusi avatare, millega sa saad end mängusiseselt esindada, pileteid erinvatele turniiridele või siis päris raha.

Unibet kannab ka pokkerit üle Twitchi platvormil. Nendes ülekannetes jagatakse sulle informatsiooni mängustrateegiate kohta, tehakse erinevaid analüüse ja jagatakse auhindu. Sellel platvormil kantakse üle ka Unibet Openi turniire.

Unibetil on olemas ka nutitelefonidele mõeldud rakendused. Rakendusi on neil 2, millest üks on mõeldud spordiennustuste jaoks ja teine pokkeri jaoks. Nende abil saad sa nautida oma lemmiktegevust ka bussi oodates või rahulikumal perioodil tööjuures.

Unibeti kasutajasõbralikkus ja disain

Unibeti lehel on domineerivaks värviks just roheline, mis on neil ka tuntuks saanud, kuid värv võib pikematel perioodidel mängimiseks silmadele hakata.

Kasutajasõbralikkusele on Unibetis pandud palju rõhku, nende lehel on väga kerge leida just see, mida sa otsid. Kõik kategooriad on kuvatud lehe ülaosas ning kui sa juba tead, mida sa otsid, siis on neil olemas ka otsinguriba nende sadade mängude sorteerimiseks. Kasiino kategoorias on võimalik mänge sorteerida ka erinevate märksõnade järgi. Sa saad vaadata, mis mänge on just sulle soovitatud, mänge mis on olemas vaid Unibetis või näiteks leida endale sobiv Jackpoti mäng.

Unibetil on välja toodud ka palju erinevaid keeli, mis aitab sul leida just selle keele, mis on sinu eelistuseks. Nende keelevalikus on kõik keeled välja toodud regioonide järgi, mis teeb nende leidmise veel lihtsamaks. Olemas on ka sektsioon keelte jaoks, mida räägib rohkem inimesi nagu näiteks inglise ja vene keel.

Unbeti klienditeenindus ja makseviisid

Unibeti klienditeenindus on saadaval 24/7 ja nendega saab kontakteeruda nii e-maili teel, kui ka live-chati vahendusel. Kahjuks puudub neil kodulehel telefoninumber, ehk siis helistada neile ei ole võimalik. Ära on toodud ka teave, et eesti keelse klienditoe puudumisel vastatakse sulle inglise keeles. Nende leheküljel on ära toodud ka korduma kippuvate küsimuste sektsioon, ehk siis kõige pealt tasuks vaadata sinna, et leida oma probleemile lahendus.

Sissemakseid saab Unibeti teha krediitkaardi või deebetkaardiga, Netelleriga, Skrilliga või siis läbi oma panga Trustly vahendusel. Igal sissemakse võimalusel on määratud ka minimaalne ja maksimaalne sissemakse. Krediit- ja deebetkaardi puhul on miinimum sissemakseks 10 eurot ja maksimaalseks 13 000 eurot. Trustly vahendusel pangalingiga makstes on minimaalseks summaks 10 eurot ja maksimaalseks 6,000 eurot. Netelleri ja Skrilli puhul on minimaalseks sissemakseks 15 eurot ja maksimaalne on 13 000 eurot.

Unibetist saab väljamakseid teha kasutades vaid seda teenust, millega sa tegid ka sissemakse. Unibet ei võta oma väljamaksetelt tasusid, ehk siis kõik raha, mis sa oma kontolt välja kannad, on ka sinu oma. Erinevate meetodite puhul võtavad väljamaksed erinevalt aega, näiteks Netelleri ja Skrilli väljamaksed jõuavad sinu kontole 12 tunni jooksul. Pangaülekanne võib aega võtta 1-3 tööpäeva ja makse krediit- või deebetkaardile võtaeb aega 3-5 tööpäeva.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et Unibet on interneti kasiino loomisel pidanud silmas väga paljusid mängijaid. Nende lehekülg on kaasaegne ning neil on koguaeg toimiv sõbralik kasutajatugi, mis eristab neid teistest. Unibeti rohke keelevalik annab võimaluse mängida just sinu emakeeles. Unibetis on ka tuntud oma spordiennustuste poolest, sest neil on olemas väga paljud mängude ülekanded ning nendele panustamine on kerge ja mugav.

Kas äratas sinus huvi? Proovi järgi ja avasta Unibeti mugavusi ise.

Liitu Meie VIP Listiga​

Saadame Sulle koheselt praegused parimad kasiino boonused ja tasuta spinnide võimalused. Lisaks sellele kuuled ka parimatest kampaaniatest esimesena.

Vaata ka teisi postitusi:

Liitu meie VIP listiga

Saad tasuta ligi parimatele kasiino boonustele, tasuta spinne ning ka panustamisstrateegiaid ja muid õpetusi!

interneti kasiino boonused ja tasuta spinnid